Din totalleverandør innen telefoni, velferdsteknologi
og nettverksløsninger

Vår historie

Tele-Com Bergen er en IKT kompetanse bedrift stiftet i 1989, som har hatt samme eierstruktur og navn siden oppstarten.

Vi tilbyr:

  • Enkel og forståelig service
  • 24/7/365 – service
  • Handlekraft mot produktleverandører
  • Fokus på alle våre kunder
  • Alltid en betjent telefon


Teknisk
Våre sertifiserte teknikere har høy kompetanse og lang erfaring med drift og support. Teknisk avdeling har breddekunnskap innenfor alle IKT fagfelt, og vi kan tilby «EN» mann å forholde seg til.

Salg
Salgsavdelingen vår har lang erfaring på løsningsdesign og tilbyr personlig og profesjonell oppfølging gjennom alle prosesser.

Telecom Norden
Tele-Com Bergen er en del av Telecom Norden gruppen. Gruppen har etablert et landsomfattende samarbeid på kompetansebygging, service og utvikling som betyr en lokal tilhørighet med et landsdekkende omfang.

Telecom Norden er også representert i Danmark og Island.

Ansatte

Rune Ravem

Daglig leder
+47 55 92 58 02
rune.ravem@tele-com.no

Eva Gustavsen

Administrasjonssekretær
+47 55 92 58 00
eva.gustavsen@tele-com.no

Kjetil Andresen

Markedssjef Velferdsteknologi
+47 55 92 58 05
kjetil.andresen@tele-com.no

Anja Totland

Markedssjef tele/data
+47 55 92 58 06
anja.totland@tele-com.no

Monika Kleveland

Anbuds- og kvalitetsansvarlig
+47 55 92 58 10
monika.kleveland@tele-com.no

Simen Almestad

Driftsleder
+47 55 92 58 96
simen.almestad@tele-com.no

Jo Are Dale

Produktansvarlig tele/data
+47 55 92 58 94
jo.are.dale@tele-com.no

Simon Sauer Nilssen

Produktansvarlig alarm/hendelse
+47 55 92 58 98
simon.nilssen@tele-com.no

Lene Valle Hope

Servicekoordinator
+47 55 92 58 91
lene.valle.hope@tele-com.no

Harald Svardal

Teknisk
+47 55 92 58 92
harald.svardal@tele-com.no

Torstein Jellestad

Teknisk
+47 55 92 58 77
torstein.jellestad@tele-com.no

Are Breidablikk

Teknisk
+47 55 92 58 78
are.breidablikk@tele-com.no

Skriv til oss

Vi svarer vanligvis samme virkedag

Meny
Vi bruker informasjonskapsler for å kunne gi deg den beste brukeropplevelsen. Ved å bla videre på siden aksepterer du at slik informasjon benyttes.
Aksepter